Alicja Plucińska

 

 

Jestem psychologiem i socjologiem. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie odbywam szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) w Szkole Psychoterapii Crescentia w Toruniu. 

Doświadczenie psychologa  zdobyłam w warsztatach terapii zajęciowych, środowiskowych domach samopomocy  a także w czasie prowadzenia konsultacji psychologicznych dla dorosłych z niepełnosprawnościami fizycznymi, intelektualnymi oraz zaburzeniami psychicznymi. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym. Prowadzę zajęcia psychoedukacyjne, treningi funkcji poznawczych, interpersonalne; wspomagam funkcje poznawcze, przeprowadzam relaksacje.

Jako psycholog biorę udział w szkoleniach i wciąż poszerzam wiedzę nt. zdrowia psychicznego. Poznane metody pracy psychologicznej,  terapeutycznej i poznawczo-behawioralnej wykorzystuję w codziennej pracy. 

 

 
Podchodzę indywidualnie do każdego Klienta. Wspieram i staram zrozumieć. Służę radą w zakresie psychoedukacyjnym. W pracy najważniejsze jest dla mnie poczucie, że może mi on zaufać i  że zdobędzie potrzebne narzędzia,  by poradzić  sobie z własnymi problemami.