Nasze przestrzenie  

Nasz zespół specjalistów  

Możliwość pomagania drugiemu człowiekowi i praca nad jego problemami stały się moją pasją. Poprzez zdobytą wiedzę na uczelniach wyższych, certyfikację oraz liczne kursy i szkolenia (zwłaszcza praktyczne) posiadamy  uprawnienia i mamy wysokie kwalifikacje
Wybór psychoterapeuty dla każdego Klienta/Pacjenta jest trudną i bardzo ważną decyzją. Od nawiązania więzi terapeutycznej zależy cały proces leczenia. Psychoterapeuta oprócz wykształcenia powinien być również człowiekiem cechującym się empatią i zrozumieniem, przy którym Państwo będziecie czuć się bezpiecznie i bez obaw będziecie mogli mu zaufać. Wrażliwość i uważność na drugiego człowieka, szacunek, zrozumienie, wydobywanie zasobów, które skrywa w sobie Pacjent i podkreślanie jego potencjalności - takimi zasadami kierujemy się w naszej pracy. Patrzymy na człowieka by dostrzec w nim piękno i możliwości, by znaleźć puste karty życia, które może zapisać sam swoimi osiągnięciami - czerpiąc z narzędzi jakimi kieruję się w terapii. 
W naszej pracy bardzo duży nacisk kładziemy na zrozumienie emocji w doświadczeniach człowieka. Zmiana emocjonalna do czynnik niezbędny do uzyskania trwałej poprawy i zmiany w dobrostanie Klienta/Pacjenta.
Dawanie ulgi drugiemu człowiekowi i sprawianie, że się uśmiechnie i odnajdzie we własnym zagubieniu są dla nas najlepszą nagrodą.